Letný jazdecký tábor 2024

Leto je časom dobrodružstiev a nových zážitkov. A my tu máme pre vás ďalšie letné tábory, plné zábavy a jazdenia na koňoch. 

V našej stajni vám ponúkame možnosť stráviť nezabudnuteľné chvíle v spoločnosti našich milovaných koní. Budete mať možnosť jazdiť dvakrát denne pod vedením našich skúsených inštruktorov a zdokonaliť svoje jazdecké schopnosti. Nech už ste začiatočníkom alebo skúseným jazdcom, táborový program je prispôsobený pre každého jednotlivca.

Okrem jazdenia na koňoch si môžete vychutnať širokú škálu aktivít a programov, ktoré sme pre vás pripravili. Od jazdeckých hier a súťaží až po výlety do prírody a táborové aktivity, budete mať neustále zaručenú zábavu. Svoje jazdecké schopnosti si môžete overiť pri jazdeckých súťažiach.

Ak ste novým jazdcom, nemusíte sa obávať! Letný jazdecký tábor je vhodný aj pre začiatočníkov. Naši inštruktori majú bohaté skúsenosti s výučbou a budú sa vám venovať individuálne, aby ste získali pevné základy v jazdení. Naučíte sa správne sedieť na koňovi, riadiť ho a vykonávať základné pohyby. Sme presvedčení, že s našou pomocou sa rýchlo stanete skutočným jazdcom.

Jazdenie 2x denne

Skvelý program

Súťaže a výlety

Strava zabezpečená

8:00-16:00 každý deň

Online prihlasovanie

Tešíme sa na vás!

Barbora V.

Leave a Reply